ابزار تلگرام

آپلود عکسابزار تلگرام برای وبلاگ

فروشگاه اینترنتی بافتنی ، قلاب بافی و کار های دستی "پوشانا" «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.» خرید 50هزار تومان و بالاتر شامل 6500 تومان تخفیف(تقریبا برابر با هزینه پست سفارشی)می باشد.

محصولاتی که دارای عبارت 'بافتنی' هستند

کلاه بافتنی زنانه بنفش بافت برجسته

کلاه بافتنی زنانه بنفش بافت برجسته

به دلیل دست باف بودن ارسال با تاخیر خواهد بود. بافته شده از کاموای ترک نرم و ضخیم. دارای ردیف های برجسته ی افقی برای دیدن عکس در ادنازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

کلاه بافتنی فرحناز

کلاه بافتنی فرحناز

دست باف- بافته شده از کاموای نرم و مرغوب ترک. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک فرمایید.

کلاه شل بافتنی دخترانه صورتی

کلاه شل بافتنی دخترانه صورتی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.با سپاس از شکیبایی شما. از کاموای لطیف بافته شده. دست باف. روی سر شل می ایستد. دارای یک گل همرنگ در یک طرف است. دور سر خود را ذکر کنید. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک فرمایید.

پلیور مردانه بافتنی شیری -آبی

پلیور مردانه بافتنی شیری -آبی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست باف- بااستفاده از کاموای مرغوب ترک بافته شده. دارای بافت تمیز و یک دست و ترکیب رنگ زیبا می باشد.(سایز مدیوم) برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید. (ارسال نه تحویل 10 روز بعداز سفارش)

سفارش بافتنیی که شما می خواهید

سفارش بافتنیی که شما می خواهید

تا اطلاع ثانوی سفارشات خارج از فروشگاه پذیرفته نمی شود http://sefareshebaftani.blogfa.com/

هدبندصورتی اسپرت بافتنی بچه گانه

هدبندصورتی اسپرت بافتنی بچه گانه

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست باف - با استفاده از کاموای مرغوب ترک- برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

کلاه بافتنی برای 6-9 ماه

کلاه بافتنی برای 6-9 ماه

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست باف- با استفاده از کاموای مرغوب ترک- برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

کلاه دخترانه بافتنی مشکی صورتی

کلاه دخترانه بافتنی مشکی صورتی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست باف- کلاه دارای بافت زیبا و متفاوت.هنگام سفارش دور سر را ذکر کنید.استفاده از کاموای مرغوب و نرم ترک. برای دیدن جزییات و عکس دراندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

شال و کلاه بافتنی مشکی صورتی

شال و کلاه بافتنی مشکی صورتی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست باف- کلاه دارای بافت زیبا و متفاوت. در شال از 2 نوع بافت استفاده شده است(هنگام سفارش دور سر را ذکر کنید).استفاده از کاموای مرغوب و نرم ترک. برای دیدن جزییات و عکس دراندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

بلوز بافتنی زنانه سایز 38-40

بلوز بافتنی زنانه سایز 38-40

قیمت قبلی 78000تومان.زیبا -دست بافت- کاموای آن در اثر شستشو پرز نمی شود. برای دیدن جزیات عکس روی توضیحات کلیک کنید.از جنس عالی بافته شده و دارای حاشیه بسیار ظریف و زیباست

پلیور مردانه بافتنی سفید

پلیور مردانه بافتنی سفید

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. زیبا-دست بافت- با استفاده از کاموای بسیار مرغوب. برای دیدن عکس دراندازه بزرگتر و توضیحات بیشتر روی توضیحات کلیک کنید به علت دست باف بودن.به جز بعضی محصولات از 16 اسفند تا 15 فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

پانچو یا رودوشی بافتنی

پانچو یا رودوشی بافتنی

دست بافت- در رنگ قهوه ای تیره موجود است این برای 36 تا 38 مناسبه.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

ژاکت مانتوبافتنی دست بافت زنانه

ژاکت مانتوبافتنی دست بافت زنانه

دست بافت با استفاده از کاموای مرغوب- قد این ژاکت 74 سانت می باشد. هنگام سفارش سایز خود را (اسمال، مدیوم،لارژ و...) و رنگ دلخواه خود راذکر فرمایید.برای اندازه بلندترقیمت افزایش میابد.برای عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.بعلت دستبافت بودن و تراکم سفارشات ارسال1ماه پس از سفارش خواهدبود

کش مو بافتنی توسی مشکی سفید

کش مو بافتنی توسی مشکی سفید

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)کار دست-زیبا-مقاوم . در ساخت ان از چسب استفاده نشده و مقاوم است

ساق دست بافتنی زنانه قرمز و مشکی

ساق دست بافتنی زنانه قرمز و مشکی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.)زيبا . دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد اندازه و سن و رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

بلوز دخترانه بافتنی

بلوز دخترانه بافتنی

زيبا . دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. در حال حاضر برای کودک یکساله و در رنگ تیره تر موجود است (از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

جلیقه زنانه بافتنی

جلیقه زنانه بافتنی

(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)بسیار زیبا. دست بافت-بسیار با ظرافت و دقت بافته شده مناسب برای سایز 38تا 42 مناسب میباشد برای سایز 38 روی بدن، آزاد می ایستد و میتوان از آن به عنوان سارافون نیزاستفاده نمود. فقط 1عدد موجود است. براي ديدن عکس دراندازه بزرگتر روي توضيحات کليک کنيد.

ساق دست بافتنی بلند

ساق دست بافتنی بلند

بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد اندازه و سن و رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

انگشتر بافتنی زنانه

انگشتر بافتنی زنانه

زيبا . دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد. ست شال این انگشتر را در قسمت شال بیابید(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

شال بافتنی زنانه تزیینی گل

شال بافتنی زنانه تزیینی گل

زيبا . دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد اندازه و سن و رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد. انگشتر ست این شال را در قسمت بدلیجات بیابید( به علت دست بافت بودن و تراکم سفارشات ارسال 2 هفته پس ار سفارش خواهد بود)

دستکش بلند بافتنی زنانه با بافت منحصر به فرد

دستکش بلند بافتنی زنانه با بافت منحصر به فرد

زیبا . از کاموای مرغوب . تفاوت. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.رنگ دیگر آن را در توضیحات ببینید. اندازه از مچ تا ساعد 16 سانتیمتر است(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

شال بافتنی کوتاه زنانه

شال بافتنی کوتاه زنانه

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.زیبا. دارای بافت تمیز. بسته به سفارش شما با دکمه و یا به وسیله گل سینه روی هم قرار میگیرد.برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

کلاه و شال بافتنی زنانه مشکی و بلند

کلاه و شال بافتنی زنانه مشکی و بلند

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.دست بافت. دارای بافت شل.بلندی شال در اندازه ایست که پس از پیچیدن دور گردن ،از 2 طرف تازانو می باشد. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر رو توضیحات کلیک کنی.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

شال بافتنی زنانه ودخترانه اسپرت زرد

شال بافتنی زنانه ودخترانه اسپرت زرد

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.دست باف-زیبا-متفاوت-با استفاده از کاموای مرغوب ترک بافته شده است . برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

شال گردن بافتنی زنانه و دخترانه پفکی بنفش

شال گردن بافتنی زنانه و دخترانه پفکی بنفش

دست بافت-بافته شده از کاموای مرغوب ترک و از نوعی قلاب بافی کم نظیر در آن استفاده شده است.برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

پاپوش و کفش رو فرشی بافتنی

پاپوش و کفش رو فرشی بافتنی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.دست بافت. برای دیدن توضیحات و عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

محصولات پربازدید

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

تبلیغات متنی

هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
فروشگاه اینترنتی پی سی پی سی
http://p30pc.hamvar.ir/
بازی -فیلم -نرم افزار
ارزانستان ارزانترین فروشگاه اینترنتی
http://arzanestan.ir/
بهترین و کمیاب ترین نرم افزارهای آموزشی
روشها و دستورات بافتنی و قلاب بافی
http://raveshebaft.ir
روشها و دستورات بافتنی و قلاب بافی
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
شاد بودن
http://shadboodan.rozblog.com
دوست دارید شاد و موفق باشید ؟
فروشگاه بافتنی و کاردستیهای آماده با ارسال فوری( برای خرید بالای 50 هزارتومان ارسال رایگان است)
http://pushana.ir/
تمام تولیدات بافتنی و کاردستی با ارسال رایگان

پشتیبانی آنلاین

ONLINE

نظر سنجی از شما عزیزان