ابزار تلگرام

آپلود عکسابزار تلگرام برای وبلاگ

فروشگاه اینترنتی بافتنی ، قلاب بافی و کار های دستی "پوشانا" «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.» خرید 50هزار تومان و بالاتر شامل 6500 تومان تخفیف(تقریبا برابر با هزینه پست سفارشی)می باشد.

محصولات شاخه ساق دست و دستکش بافتنی و قلاب بافی

دستکش نیم انگشت توسی گلدار

دستکش نیم انگشت توسی گلدار

زیبا . دست باف. به دلیل دست باف بودن ارسال باتاخیر خواهد بود. بافته شده از کاموای ترک. برای دیدن عکس در اندازه برزگتر روی توضیحات کلیک کنید.

دستکش و ساق دست بنفش با گل بنفش

دستکش و ساق دست بنفش با گل بنفش

حتما دور مچ برای بزرگسال و سن برای کودک را ذکر کنید. به دلیل دست باف بودن ارسال با تاخیر همراه خواهد بود. بافته شده از کاموا ترک و نرم. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلسک کنید.

دستکش کلاه دار رنگی بچه گانه

دستکش کلاه دار رنگی بچه گانه

دست باف/ از چندین کاموای متنوع در بافت ان استفده شده است. کاموای آن از جنس مرغوبترک و نرم هستند. دارای یک کلاهک دکمه دار روی دست می باشد. که در موقع نیاز با دکمه آن را روی دست قرار میدهید یا بر می دارید. برای دیدن عکس بزگر روی توضیات کلیک کنید.

ساق مردانه ولنتاین وسپندار مزگان

ساق مردانه ولنتاین وسپندار مزگان

لطفا 20 روز قبل سفارش دهید تا به موقع دریافت کنید. دست باف. دارای طرح قلب روی هر دستکش. نسبتا ضخیم و گرم. برای دیدن عکس دراندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

ساق دست و دستکش بچه گانه فرحناز

ساق دست و دستکش بچه گانه فرحناز

به دلیل دست باف بودن ارسال با تاخیر خواهد بود.دست باف. نرم- بافته شده از کاموای نرم و مرغوب ترک.برای دیدن عکس دراندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک فرمایید.

ساق و دستکش کوتاه خاکستری

ساق و دستکش کوتاه خاکستری

به دلیل دست باف بودن ارسال همهی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.با سپاس از شکیبایی شما. دست باف. زیبا. دارای بافت پیچ. دور مچ خود را هنگام سفارش ذکر کنید. برای دیدن عکس دراندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

دستکش بلند مشکی زنانه نیم انگشت

دستکش بلند مشکی زنانه نیم انگشت

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.با سپاس از شکیبایی شما. بافت تمیز و با کاموای خوب. دور مچ خود را بیان نمایید. زیبا وتمیز بافته شده. برای دیدن هکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

دستکش توری قهوه ای

دستکش توری قهوه ای

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.با سپاس از شکیبایی شما. دست باف- بااستاده از کاموای مرغوب. مناسب برای دور چ حدود 15. اگر اندازه دور مچ شما بیشتر است حتما ذکر بفرمایید. برای دیدن عکس دراندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

ساق و دستکش استخونی تیره و مشکی

ساق و دستکش استخونی تیره و مشکی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه یکالاها با تاخیر خواهد بود.دارای بافت منحصر به فرد. بافته شده از کاموای بسیار مرغوب ترک.دست باف. دارای رنگ خاص. برای دیدن کس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

دستکش و ساق دست مشکی کرم

دستکش و ساق دست مشکی کرم

.به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست باف-بافته شده از کاموای نرم و مرغوب ترک. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید.

ساق ودستکش خاکستری صورتی پیچی

ساق ودستکش خاکستری صورتی پیچی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دور مچ را ذکر فرمایید رای دیدن توضیحات و عکس دراندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید

ساق دست مشکی پیچی با 2 گل صورتی

ساق دست مشکی پیچی با 2 گل صورتی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. برای دیدن توضیحات و عکی در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید

ساق دستکش کرم قهوه ای

ساق دستکش کرم قهوه ای

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست باف. با استفاده از کاموای مرغوب ترک.مدل پیچ بافته شده روی آن ویژه و متفاوت با مدل های معمول میباشد. به علت تراکم سفارشات و دست باف بودن، .برای دیدن عکس در اندازه بزرکتر روی عکس یا توضیحات کلیک فرمایی.

ساق ودستکش کرم قهوای با گل کرم

ساق ودستکش کرم قهوای با گل کرم

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست بافت. بافته شده از کاموای مرغوی ترک. متفاوت. بافت گیس آن متفاوت با آنچه تا گنون دیده اید می باشد. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید

دستکش 5 انگشتی بچه گانه

دستکش 5 انگشتی بچه گانه

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. زیبا -دست بافت- با کاموای مرغوب. شال و کلاه ست با این دستکش نیز قابل آماده سازیست. برای دیدن عکس در اندازه بزرکتر روی توشیحات کلیک کنید و سن کودک خود را نیز ذکر فرمایید.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

ساق دست و دستش زنانه نوک مدادی

ساق دست و دستش زنانه نوک مدادی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست بافت. زیبا و دارای بافت متفاوت. برای دیدن عکس در اندازه بزرکتر روی توضیحات کلیک کنید.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

دستکش و ساق دست گل دار قهوه ای

دستکش و ساق دست گل دار قهوه ای

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. در حا حاضر رنگ قهوه ای قابل آماده سازی است زیبا. دست بافت. گلهای موجود روی آن جلوه زیباتری به دست شما خواهد بخشید. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

ساق ودستکش 6 دکمه

ساق ودستکش 6 دکمه

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.زیبا ، دست بافت، (رنگ دستکش بادمجونی). برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید. از 2 نوع بافت در این دستکش استفاده شده و بسیار زیبا می باشد.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

دستکش نیم انگشت ساق بلند مردانه

دستکش نیم انگشت ساق بلند مردانه

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. دست بافت با کاموای مرغوب. برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید. این کالا آماده برای ارسال است

دستکش چند رنگ 5 انگشتی

دستکش چند رنگ 5 انگشتی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود. بافتی ظریف با کاموای مرغوب. ست شال این دستکش را در منوی شال ببینید.برای دیدن عکس در اندازه بزرگتر روی توضیحات کلیک کنید. .(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

دستکش توسی

دستکش توسی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.زيبا . دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد اندازه و رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

دستکش کرم

دستکش کرم

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.زيبا . دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد اندازه و سن و رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

ساق دست بافتنی زنانه قرمز و مشکی

ساق دست بافتنی زنانه قرمز و مشکی

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.)زيبا . دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد اندازه و سن و رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد.(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

دستکش دخترانه و زنانه طرح دایره دور مچ 15

دستکش دخترانه و زنانه طرح دایره دور مچ 15

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. رنگ دیگر انرا در توضیحات ببینید(از 16اسفندتا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

ساق دست بافتنی بلند

ساق دست بافتنی بلند

بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد اندازه و سن و رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

دستکش بچه گانه توسی سرمه ای

دستکش بچه گانه توسی سرمه ای

به دلیل دست باف بودن ارسال همه ی کالا ها با تاخیر همراه خواهد بود.دست بافت. بافته شده از کامواي مرغوب. براي ديدن عکس در اندازه بزرکتر روي توضيحات کليک کنيد. هنگام خريد اندازه و سن و رنگ مورد نظر خود را ذکر فرماييد(از 16اسفند تا 15فروردین هیچ سفارشی ارسال نخواهد شد.)

محصولات پربازدید

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

تبلیغات متنی

هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
فروشگاه اینترنتی پی سی پی سی
http://p30pc.hamvar.ir/
بازی -فیلم -نرم افزار
ارزانستان ارزانترین فروشگاه اینترنتی
http://arzanestan.ir/
بهترین و کمیاب ترین نرم افزارهای آموزشی
روشها و دستورات بافتنی و قلاب بافی
http://raveshebaft.ir
روشها و دستورات بافتنی و قلاب بافی
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله
شاد بودن
http://shadboodan.rozblog.com
دوست دارید شاد و موفق باشید ؟
فروشگاه بافتنی و کاردستیهای آماده با ارسال فوری( برای خرید بالای 50 هزارتومان ارسال رایگان است)
http://pushana.ir/
تمام تولیدات بافتنی و کاردستی با ارسال رایگان

پشتیبانی آنلاین

ONLINE

نظر سنجی از شما عزیزان